Darmowa dostawa na terenie Polski od 99 zł!

TAJEMNICA

Za naszymi naturalnymi kosmetykami stoi pradawna tajemnica. Jej moc jest uwalniana podczas rytuałów piękna, które wywodzą się ze słowiańskich tradycji i które były stosowane przez kobiety już setki lat temu. Niestety wraz z upływem czasu zapomniano o nich. Aż do teraz – Slavia przywraca tę wiedzę, łączy je z dzisiejszą nauką i dostarcza kobietom wszystko, czego potrzebują, aby poczuć się pięknie i komfortowo we własnej skórze. Slavia to prawdziwa magia piękna połączona z nowoczesnymi technologiami i nauką!

SLAVIA

Slavia to duch słowiańskiej tradycji zamknięty w formule naszych kosmetyków pielęgnacyjnych. Jednak Slavia to znacznie więcej niż kosmetyki – to esencja życia, siła przyrody i źródło energii, z której możesz czerpać każdego dnia. Nasza unikatowa receptura łączy w sobie siły natury i nowoczesnych technologii, dzięki czemu możemy zapewnić Ci faktyczną skuteczność kosmetyków do twarzy.

Slavia to jednak nie tylko wegańskie kosmetyki, ale także historia. Marka powstała z myślą o osobach takich jak my – osobach, które kochają naturę, chcą żyć w zgodzie z nią ale także cenią sobie odkrycia naukowe. Połączyliśmy rodzinne doświadczenie Klaudii i prowegańskie wartości promowane przez Maćka i Kacpra, aby stworzyć coś wyjątkowego – Slavię. To nie tylko naturalne, wegańskie kosmetyki, ale skuteczne naturalne kosmetyki oparte na nauce.

Klaudia-tajemnica

Klaudia Sebesta

Bizneswoman z rodziny przedsiębiorców. Już jej babcia tworzyła kremy do twarzy – jako farmaceutka i miłośniczka natury. Klaudia kontynuuje te rodzinne tradycje i jest w pełni oddana swojej misji, czyli dostarczaniu kobietom bezpiecznych i dobrych jakościowo produktów, które pomogą im zadbać o urodę. Wierzy w siłę naturalnych składników i stara się promować eko świadomość – sama używa wegańskich kosmetyków na co dzień.

Hubert Sebesta

Mąż Klaudii i pasjonat ekologicznych podróży, który hobbystycznie tworzy elektryczne rowery. Miłośnik IT i nauki, który chce zmieniać świat na lepsze poprzez swoją działalność. Dlatego wspiera Klaudię w realizacji jej marzenia – wspólnie chcą pokazać, że produkcja kosmetyków może odbywać się w zgodzie z naturą. Na co dzień spec od łączenia biznesowo-ekologicznych wątków w Slavii.

Maciek Wieczorek

Multi-przedsiębiorca i prowadzący programy “Expert w Bentleyu” oraz “Biznes 2.0”. Na co dzień promuje wegańskie wartości i życie w zgodzie ze sobą i naturą. Maciek udowadnia, że można korzystać z darów przyrody bez jej nadmiernej eksploatacji. Co więcej, wierzy, że właśnie takie podejście jest kluczem do lepszego życia każdego z nas.

Kacper Bisanz

Twórca programu „Smart Life” i współtwórca „Experta w Bentleyu” oraz „Biznes 2.0”. Prywatnie miłośnik podróży – dalekich i bliskich – dzięki którym może podziwiać piękno otaczającego nas świata. Weganin, który udowadnia, że można korzystać z życia na 100% bez krzywdzenia innych – także bezbronnych zwierząt. Prezes wielu spółek między innymi naszej Slavii oraz OldOak.

Poznaj nasze produkty do PIELĘGNACJI twarzy

Newsletter

Zapisz się do newslettera i pobierz darmowego ebooka

10 sposobów na pielęgnację skóry po 30-stce