DARMOWA DOSTAWA NA TERENIE POLSKI OD 99 PLN!

O NAS

logo slavia nowe - biale bez tla

Odpowiednia pielęgnacja może zatrzymać upływający czas, a natura zapewniła nam dostęp do produktów, które taką pielęgnację umożliwiają. W każdym naszym kosmetyku skondensowaliśmy składniki aktywne, które pomogą Ci zachować zdrowy i promienny wygląd na dłużej. Jeszcze nigdy walka z czasem nie była tak łatwa i tak przyjemna.

Do produkcji naszych wegańskich kosmetyków używamy wyłącznie składników, których pochodzenia jesteśmy 100% pewni. Starannie selekcjonujemy naszych dostawców, aby mieć pewność, że współpraca przebiega na zasadach, które są nam bliskie (ochrona środowiska, brak testów na zwierzętach). Udowadniamy, że wysoka jakość może iść w parze z troską o przyrodę, a dzięki temu natura odpłaca się nam swoimi darami.

Slavia to jednak nie tylko wegańskie kosmetyki, ale także historia. Marka powstała z myślą o osobach takich jak my – kochających świat i życie w zgodzie z naturą. Połączyliśmy rodzinne doświadczenie Klaudii i prowegańskie wartości promowane przez Maćka i Kacpra, aby stworzyć coś wyjątkowego.

I tak powstał świat Slavii, w którym króluje pasja, wzajemne zrozumienie, przyjaźń i troska o otaczającą nas przyrodę. Znajdziesz tu unikatowe kosmetyki, które stworzyliśmy z myślą o Tobie. Dzięki nim pielęgnacja twarzy będzie dla przyjemnością, a Ty wyniesiesz ją na zupełnie nowy poziom.

Klaudia Sebesta

Bizneswoman z rodziny przedsiębiorców. Już jej babcia tworzyła kremy do twarzy – jako farmaceutka i miłośniczka natury. Klaudia kontynuuje te rodzinne tradycje i jest w pełni oddana swojej misji, czyli dostarczaniu kobietom bezpiecznych i dobrych jakościowo produktów, które pomogą im zadbać o urodę. Wierzy w siłę naturalnych składników i stara się promować eko świadomość – sama używa wegańskich kosmetyków na co dzień.

Hubert Sebesta

Mąż Klaudii i pasjonat ekologicznych podróży, który hobbystycznie tworzy elektryczne rowery. Miłośnik IT i nauki, który chce zmieniać świat na lepsze poprzez swoją działalność. Dlatego wspiera Klaudię w realizacji jej marzenia – wspólnie chcą pokazać, że produkcja kosmetyków może odbywać się w zgodzie z naturą. Na co dzień spec od łączenia biznesowo-ekologicznych wątków w Slavii.

Maciej Wieczorek

Multi-przedsiębiorca i prowadzący programy “Expert w Bentleyu” oraz “Biznes 2.0”. Na co dzień promuje wegańskie wartości i życie w zgodzie ze sobą i naturą. Maciej udowadnia, że można korzystać z darów przyrody bez jej nadmiernej eksploatacji. Co więcej, wierzy, że właśnie takie podejście jest kluczem do lepszego życia każdego z nas.

Kacper Bisanz

Twórca programu „Smart Life” i współtwórca „Experta w Bentleyu” oraz „Biznes 2.0”. Prywatnie miłośnik podróży – dalekich i bliskich – dzięki którym może podziwiać piękno otaczającego nas świata. Weganin, który udowadnia, że można korzystać z życia na 100% bez krzywdzenia innych – także bezbronnych zwierząt. Prezes wielu spółek między innymi naszej Slavii oraz OldOak.

Poznaj nasze produkty do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu